55

 Jakość przede wszystkim

Zabudowa typ ZSA 6000 składa się ze zbiornika wykonanego ze stali węglowej o grubości ścianki 5mm, umieszczonego na ramie pośredniej do podwozia, uniesiona pod kątem 5 stopni. Zbiornik jest również dodatkowo zabezpieczony przed korozją. Pojemność całkowita to 6000 litrów (podział w proporcji 3000 litrów - woda oraz 3000 litrów - osad).


Komponenty najwyższej klasy

W produkcie zostały zamontowane komponenty wysokiej jakości dostarczone przez lidera w sprzedaży pomp i sprężarek, włoską firmę MORO - FARID.

Zabudowa jest wyposażona w sprężarkę PM60/AH o wydajności 7200l/min sterowaną hydraulicznie marki MORO (sprężarka jest potrójnie zabezpieczona przez zalaniem), pompę wodną o wydajności 250l/min., ciśnienie 18 Mpa typu URACA KD 708 oraz obrotowe ramie ssawne sterowane hydraulicznie o kącie obrotu 320 stopni i kącie wzniosu + 26 - 27 stopni.


Wyposażenie i specyfikacja

  • Zwijadło na uchylnym ramieniu wyposażone w wąż wysokociśnieniowy o średnicy 1cal, ciśnienie 250 bar oraz długości 120 mb z napędem hydraulicznym z regulowaną prędkością typu Naspi GTA Moro.
  • Drugie zwijadło z zamontowanym wężem wysokociśnieniowym o średnicy 13 mm i długości 60 mb marki Tubes. 
  • Inżektor pozwalający na wypompowywanie osadu lub innych zanieczyszczeń z większych zagłębień poniżej poziomu gruntu. Głębokość zasysania - do 7 m.
  • Hydrauliczne urządzenie do wyciągania kratek i włazów ulicznych.Umywalka z ciepłą wodą. Dostosowanie do poruszania się w temperaturach poniżej 0 stopni C.
  • Przyrząd do wprowadzania węża ciśnieniowego do kanału chroniący go przed uszkodzeniem - "banan" Z.M. Gregorczyk.
  • Pistolet wodny z wymiennymi dyszami. Komplet dysz kanałowych Z.M. Gregorczyk - standard 2 szt., Flunder - 1 szt., Quatro - 1 sztua oraz 1 szt. dysza granat.

 

 

 

 


 


ico 03Pliki do pobrania

 Ulotka informacyjna - PDF
Copyright 2011 POMOT